top of page
powierzchni marmuru

HPC HR & PR Consulting

Nasza wizja

Zgłaszając się do nas na pewno masz wiele pytań i oczekujesz, że pokierujemy Twoimi aktywnościami w efektywny sposób. Tak właśnie będzie. Jednak zanim wspólnie ustalimy plan pracy musisz wiedzieć, że poza realizacją konkretnych działań zależy nam, aby nasi klienci rozwijali się wspólnie z nami. Chcemy by mieli realny wpływ na to, co dotyczy ich działalności. Niezależnie od tego, czy wspólnie kreujemy wizerunek marki osobistej, tworzymy spójną komunikację wewnętrzną w strukturze Twojej firmy, reagujemy na kryzys wizerunkowy, organizujemy ważne wydarzenia lub szkolimy ze sprzedaży. Do wszystkich działań podchodzimy z ogromną pasją, ale także ekscytacją, bo uwielbiamy tworzyć widząc zadowolenie naszych klientów. To daje nam największą satysfakcję i poczucie, że warto działać. 

Zdjęcie przedstawia współzałożycielkę HPC HR & PR Consulting Martynę.

Martyna Płocharczyk

CEO, specjalizuje się m.in. w doradztwie z zakresu m.in. HR.

Od wielu lat związania z branżą HR. W swojej karierze zawodowej głównie zajmowała się rekrutacjami medycznymi. Do spectrum jej pracy należało również tworzenie strategii rozwoju, negocjacje oraz doradztwo kryzysowe. Jej kompetencje: rekrutacja pracowników, budowanie zespołów specjalistycznych, mediacje, negocjacje biznesowe oraz zarządzanie strategiczne.

Ukończyła studia na kierunkach: projektowanie ubioru oraz psychologia w zarządzaniu.Umiejętności w zarządzaniu pomagają jej w pracy z zespołami, które rekrutuje dla klientów m.in. z branży medycznej. Przez wiele lat zbudowała zespoły, które do dziś prężnie działają stanowiąc o sukcesie firm, z którymi współpracują. Dzięki umiejętnościom sprzedażowym jest w stanie zaprojektować innowacyjne rozwiązania w tej sferze. 

Mówi, że odpoczywa pracując, bo uwielbia realizować się na tej płaszczyźnie. Stale poszerza horyzonty, aby nie dopadła jej stagnacja. 

Email: m.plocharczyk.hpc@gmail.com

Tel: 797 672 727

Współpracując z nami przyznasz:

dobrze, że jesteście!

powierzchni marmuru

NASZE ZASADY:

I. Słuchanie.

Priorytetem dla naszego zespołu jest wsłuchanie się w potrzeby klienta i adekwatna reakcja przekuta w działanie, aby na nie odpowiedzieć. Zdecydowanie nie należymy do osób, które sztywno trzymają się ram. Zwłaszcza, że wprowadzenie świeżego spojrzenia jest dla klienta korzystniejsze niż usilne trzymanie się tego, co nie zawsze się sprawdza a dla większości jest łatwym i "bezpiecznym" motywem działania. Preferujemy wdrażać metody, które się sprawdzają, w oparciu o indywidualne podejście. Nie zależy nam na powielaniu działań, które sprawdziły się u kogoś innego, bo każda branża jest inna i cechuje ją inna specyfika. Wypracowanie skutecznych pomysłów m.in. na promocję wizerunku, marketing polityczny lub dobieranie zespołów specjalistów to obszary działań, które są naszymi specjalizacjami. 

bottom of page